Członkinie stowarzyszenia

img

Justyna Gałązka

Galaz Design

Justyna to absolwentka Projektowania Graficznego na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Stypendystka Prezydenta Wrocławia w Dziedzinie Kultury i Sztuki za Szczególne Osiągnięcia Artystyczne. Na co dzień tworzy grafiki, ilustracje i obrazy oraz projekty graficzne Polskich marek.

Zajmuje się również fotografią,.

Brała udział w 46 indywidualnych i zbiorowych wystawach grafiki, malarstwa, fotografii oraz książki artystycznej w Polsce i za granicą.

Jej grafiki i obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych, galeryjnych oraz muzealnych w Szwajcarii, Holandii, Hiszpanii, Portugalii, we Włoszech, w Polsce, Niemczech, Norwegii, na Ukrainie, w USA, Mongolii i Australii. Sztuką zajmuje się już ponad 20 lat, a w 2015 r. wypromowała swoją własną markę Galaz Creative Design Jej prace można zobaczyć na https://www.galazdesign.com/

W wolnych chwilach, podróżuje, fotografuje i prowadzi bloga kulinarnego. Miłośniczka sztuki, designu, literatury, przyrody, fotografii, kulinariów, podróży i wina. Fascynuje się książką i ilustracją dziecięcą. Jej mieszkanie zapełnione jest obrazami, książkami i winem.

Uwielbia gorące Włochy, szeleszczące Węgry i zieloną Słowenię. Podczas wypraw wraz ze swoim narzeczonym łączą to wszystko w jedną całość doprawiając do smaku kieliszkiem wina ze zwiedzanych winnic

Każda ich wyprawa pełna jest aromatów, kolorów i obrazów. Wszystkie wspomnienia zamyka w fotografiach, a inspiracje przekłada na obrazy.