img

IV JESIEŃ ENOLOGICZNA. Inauguracja w Krakowie

Kobiety i Wino oraz Winiarnia - Restauracja Klimaty Południa serdecznie zapraszają na inaugurację IV Jesieni Enologicznej w Krakowie i degustację przeglądową win z Krakowa i Małopolski.

28 września ( piątek), godz. 19:00

Na gości czekać będzie spora dawka wiedzy na temat winiarstwa w Małopolsce oraz spotkanie z producentami, którzy opowiedzą o swojej pasji i zaprezentują specjalnie na tę okazję dobrane wina. 

Degustacji towarzyszyć będą również małopolskie produkty regionalne oraz produkty z winorośli w postaci przekąsek do wina. 

Spotkanie z producentami: 
Winnica Wieliczka
Winnica Słońce i Wiatr
Winnica Goja
Winnica Chodorowa
Winnica Srebrna Góra

Jesień Enologiczna to niezwykłe wydarzenie kulturalne, które jednoczy coraz liczniejsze grono miłośników wina i produktów regionalnych. Przed nimi trzy miesiące niezapomnianych wrażeń związanych z enologią, sztuką winiarską, historią winiarstwa w Polsce oraz tradycjami kulinarnymi. W tym roku już po czwarty Stowarzyszenie Kobiety i Wino, które jest inicjatorem i organizatorem przedsięwzięcia, przy wsparciu Urzędu Miasta Krakowa w ramach projektu Krakowskie Produkty Turystyczne, zadbało o to, aby nie zabrakło atrakcji dla wszystkich, którzy będą chcieli uczestniczyć w celebrowaniu Jesieni Enologicznej w Krakowie, Warszawie i na Dolnym Śląsku. 

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa

Bilety: 50 zł dostępne w systemie Evenea
https://klimaty.evenea.pl
Ilość miejsc ograniczona