Anna Bryńska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Podyplomowych Studiów Podatkowych (SGH) i Podyplomowych Studiów Prawa Europejskiego (Wyższa Szkoła Zarządzania i Prawa). Radca prawny z ponad 20 letnim doświadczeniem w zakresie prawa gospodarczego i podatkowego. Przez wiele lat prowadziła także szkolenia dla przedsiębiorców, finansistów, księgowych i prawników, w oparciu o autorskie programy szkoleniowe w zakresie prawa i podatków.

Prywatnie wielbicielka opery, w wolnych chwilach przewodnik po Warszawie.
Miłośniczka wina i winiarstwa oraz wszelkich kulturowych, historycznych i społecznych aspektów związanych z winem. Entuzjastka podróży, zwłaszcza do krajów winiarskich. Sercem „zamieszkała” w Hiszpanii. Lubi odkrywać mało znane winiarskie regiony i prowadzić długie gawędy o winie i przy winie. Planuje trwałe rozszerzanie wiedzy o winach.

Do tej pory uzyskała kwalifikacje w Londyńskiej Wine and Spirit Education Trust – WSET 2 (pass with distinction) i WSET 3.
W swojej winiarskiej przygodzie kieruje się regułą Owidiusza: „Wino otwiera serce na miłość. Chyba, że zbyt wiele go wypijesz.”